Szukaj
Close this search box.

Produkty

Rozwiązania produktowe dla Twojego biznesu

Mavic 3 Enterprise

DJI Mavic 3E wyposażony jest w mechaniczną migawkę, kamerę z 56-krotnym zoomem oraz opcjonalny moduł RTK zapewniający centymetrową precyzję

Mavic 3 Thermal

DJI Mavic 3T jest wyposażony w kamerę termowizyjną o rozdzielczości 640×512 w połączeniu z 28-krotnym zoomem, wprowadza inspekcje i misje poszukiwawczo-ratownicze na zupełnie nowy poziom. 

Mavic 3 Multispectral

Ulepszony system obrazowania z jedną kamerą 20MP RGB i czterema kamerami multispektralnymi 5MP (Green, Red, Red Edge, Bliska podczerwień) umożliwia wykonywanie pomiarów lotniczych z dużą precyzją, monitorowanie wzrostu upraw i badanie zasobów naturalnych.

DJI DOCK 2

Wysokowydajna platforma bezobsługowa, wyposażona w innowacyjnego drona Matrice 3D lub Matrice 3TD pozwala osiągnąć zupełnie nowy poziom jakości i wydajności operacyjnej.

DJI DOCK z dronem serii Matrice 30

Zintegrowane rozwiązanie w postaci stacji dokującej z dronem Matrice 30 lub 30T, które umożliwia wykonywanie misji autonomicznych na zupełnie nowym poziomie.

Matrice 30

Najnowszy dron serii DJI Matrice. Jego gabaryty i mobilność czynią go bezkonkurencyjną platformą wielozadaniową dla służb mundurowych i inspektorów wykonujących misje w najtrudniejszych warunkach.

Matrice 30T

Najnowszy dron serii DJI Matrice wyposażony w kamerę termowizyjną. Jego gabaryty i  mobilność czynią go bezkonkurencyjną platformą wielozadaniową dla służb mundurowych i inspektorów wykonujących misje w najtrudniejszych warunkach.

Matrice 350 RTK

Nowoczesna platforma stworzona do zadań specjalnych. Udoskonalona technologia i systemy kontroli pozwalają uzyskać dłuższy czas lotu i większe bezpieczeństwo w trudnych warunkach.

AGRAS T10

Dzięki nowoczesnym systemom i wyjątkowym możliwościom opryskiwania T10 może wykonywać autonomiczne opryski na różnym terenie z niespotykaną dotąd dokładnością i niezawodnością.

AGRAS T30

Dzięki nowoczesnemu systemowi omijania przeszkód i wyjątkowym możliwościom opryskiwania T30 może wykonywać autonomiczne opryski na różnym terenie z niespotykaną dotąd dokładnością i niezawodnością.

FlyCart 30

DJI FlyCart 30 rozpoczyna nową erę transportu na niskich wysokościach. Urządzenie charakteryzuje się dużym udźwigiem, dalekim zasięgiem, doskonałą jakością sygnału i zaawansowaną technologią

Rozwiązanie dedykowane do fotogrametrii – kamera Zenmuse L2 jest zintegrowana z potężnym, ale ultralekkim modułem LiDAR

Pełnoklatkowa matryca, 3-osiowy gimbal i wymienne obiektywy gwarantują niezawodną wydajność i wszechstronność kamery…

ZENMUSE H20N

Hybrydowa kamera noktowizyjna z termowizją, kamerą światła dziennego i dalmierzem laserowym. Stworzona do misji poszukiwawczo ratowniczych i prac inspekcyjnych, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dokładność i niezawodność

ZENMUSE H20

Technologia hybrydowa kamery przetwarza obraz zachowując znacznie więcej danych. Kamera dostępna w dwóch wariantach z potrójnym lub poczwórnym sensorem pozwala uzyskać obraz zarówno radiometryczny jak widzialny.

ZENMUSE H20T

Technologia hybrydowa kamery przetwarza obraz zachowując znacznie więcej danych. Kamera dostępna w dwóch wariantach z potrójnym lub poczwórnym sensorem pozwala uzyskać obraz zarówno radiometryczny jak widzialny.

Hybrydowa kamera noktowizyjna z termowizją, kamerą światła dziennego i dalmierzem laserowym. Stworzona do misji poszukiwawczo ratowniczych i prac inspekcyjnych, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dokładność i niezawodność

D-RTK 2

System pozycjonowania z dokładnością co do centymetra, bez zakłóconej transmisji.

system zrzutu pts4 skyport

System zrzutu z wbudowaną kamerą Full HD FPV, który pozwala na podpięcie aż 4 ładunków i precyzyjny zrzut w wybranych lokalizacjach.

Nosacz 2

System wykrywania źródeł zanieczyszczeń powietrza.

U10

Detektor wycieku gazu.

Radar CSM

Zwiększona świadomość sytuacyjna dzięki wykrywaniu przeszkód nawet w całkowitej ciemności.

Megafon JZ H1

JZ-H1 to megafon zaprojektowany specjalnie dla najnowszej serii dronów DJI Matrice 30 i 30T. Maksymalne natężenie dźwięku to ponad 120dB, a odległość propagacji dźwięku przekracza 200m.

Oświetlenie ostrzegawcze JZ S2

JZ-S2 to matrycowe oświetlenie ostrzegawcze,  zaprojektowane specjalnie dla służb mundurowych. Urządzenie pomimo  niewielkiego rozmiaru, emituje światło, które jest doskonale widoczne, nawet z większych odległości,

Oświetlenie JZ T60

Oświetlenie matrycowe T60, wyposażone w dwa zestawy soczewek optycznych, może emitować jednolity słup światła o kącie 16 °, na odległość ponad 150 m, pozwalając uzyskać obszar eksploracji o powierzchni ponad 150 m2.

Megafon z oświetleniem lp12

LP12 to urządzenie cyfrowego przesyłu dźwięki ze zintegrowanym oświetleniem,  zaprojektowane specjalnie dla najnowszej serii dronów DJI Matrice 30 i 30T. LP12 łączy w sobie funkcję oświetlenia z jednoczesną możliwością nadawania komunikatów głosowych na duże odległości.

Megafon mp-130

System cyfrowego przesyłu dźwięku do dronów (typ: PSDK)

Megafon mp-140

System cyfrowego przesyłu dźwięku dalekiego zasięgu LRAD

Oświetlenie ze stabilizowanym w 3-osiach gimbalem dedykowane dla dronów serii Matrice 30

Oświetlenie GL60 Plus

Oświetlenie ze stabilizowanym w 3-osiach gimbalem.

oświetlenie gl300

Oświetlenie ze stabilizowanym w 3-osiach gimbalem.

oświetlenie IR10

Laserowe oświetlenie w podczerwieni ze stabilizowanym w 3-osiach gimbalem.

Oświetlenie GL10

Wbudowana sztuczna inteligencja pozwala na automatyczne centrowanie wiązki światła i jej regulację w zależności od kąta nachylenia.

System zrzutu  który pozwala na podpięcie aż 4 ładunków i precyzyjny zrzut w wybranych lokalizacjach.

System odbioru transmisji i dźwięku z wbudowanym tłumieniem szumu śmigła

TERRA PRO

Dokonuj analizy i wizualizacji terenu za pomocą DJI Terra – łatwego w użyciu oprogramowania do mapowania, który został zaprojektowany, aby pomóc profesjonalistom z branży przemysłowej w przekształceniu danych w zasoby cyfrowe.

FlightHub 2

Kompleksowa platforma do planowania misji dronów, nadzorowania floty i zarządzania zgromadzonymi danymi – z wykorzystaniem bezpiecznego środowiska opartego na chmurze.

Pix4Dmapper

Wiodące na rynku oprogramowanie do fotogrametrii i profesjonalnego mapowania z wykorzystaniem drona.

Pix4Dfields

Zaawansowane oprogramowanie służące do mapowania, analizy upraw i rolnictwa precyzyjnego

Pix4Dreact

Szybkie mapowanie 2D dla sektora bezpieczeństwa publicznego.

Drone harmony

Najbardziej zaawansowana i intuicyjna platforma do zarządzania lotami w pełnym 3D dla DJI Dock i dronów.