fbpx

akcesoria

Rozwiązania produktowe dla Twojego biznesu

D-RTK 2

System pozycjonowania z dokładnością co do centymetra, bez zakłóconej transmisji.

AeroScope G16 combo

Kompleksowa platforma wykrywająca drony, która identyfikuje transmisję radiową BSP, zbierając takie informacje jak; status lotu, ścieżkę lotu, współrzędne GPS w czasie rzeczywistym.

AEROSCOPE G8 COMBO

System wykrywający drony, który identyfikuje transmisję radiową BSP, zbierając takie informacje jak; status lotu, ścieżkę lotu, współrzędne GPS w czasie rzeczywistym.

system zrzutu pts4 skyport

System zrzutu z wbudowaną kamerą Full HD FPV, który pozwala na podpięcie aż 4 ładunków i precyzyjny zrzut w wybranych lokalizacjach.

Nosacz 2

System wykrywania źródeł zanieczyszczeń powietrza.

U10

Detektor wycieku gazu.

Radar CSM

Zwiększona świadomość sytuacyjna dzięki wykrywaniu przeszkód nawet w całkowitej ciemności.

Megafon JZ H1

JZ-H1 to megafon zaprojektowany specjalnie dla najnowszej serii dronów DJI Matrice 30 i 30T. Maksymalne natężenie dźwięku to ponad 120dB, a odległość propagacji dźwięku przekracza 200m.

Oświetlenie ostrzegawcze JZ S2

JZ-S2 to matrycowe oświetlenie ostrzegawcze,  zaprojektowane specjalnie dla służb mundurowych. Urządzenie pomimo  niewielkiego rozmiaru, emituje światło, które jest doskonale widoczne, nawet z większych odległości,

Oświetlenie JZ T60

Oświetlenie matrycowe T60, wyposażone w dwa zestawy soczewek optycznych, może emitować jednolity słup światła o kącie 16 °, na odległość ponad 150 m, pozwalając uzyskać obszar eksploracji o powierzchni ponad 150 m2.

Megafon z oświetleniem lp12

LP12 to urządzenie cyfrowego przesyłu dźwięki ze zintegrowanym oświetleniem,  zaprojektowane specjalnie dla najnowszej serii dronów DJI Matrice 30 i 30T. LP12 łączy w sobie funkcję oświetlenia z jednoczesną możliwością nadawania komunikatów głosowych na duże odległości.

Megafon mp-130

System cyfrowego przesyłu dźwięku do dronów (typ: PSDK)

Megafon mp-140

System cyfrowego przesyłu dźwięku dalekiego zasięgu LRAD

Głośnik dla serii Mavic 2 entrprise

Dedykowany głośnik dla dronów serii Mavic 2 Enterprise umożliwi Tobie zarządzanie zespołami ludzi oraz wykonywanie misji poszukiwawczo ratowniczych

Moduł RTK dla Mavic 2 entrprise advanced

Zwiększ efektywność i dokładność swojego drona rozbudowując go o moduł RTK, który pozwoli Tobie wykonywać bardziej skomplikowane misje inspekcyjne.

spotlight dla dji mavic 2 enterprise

Reflektor Spotlight z powodzeniem wykorzystasz w wszelkiego rodzaju nocnych misjach i wszędzie tam gdzie występują słabe warunki oświetleniowe.

Oświetlenie sygnaliacyjne Beacon Mavic 2 Enterprise

Zadbaj o bezpieczeństwo i wyposaż swojego drona w oświetlenie sygnalizacyjne Beacon. Bądź widoczny dla innych uczestników przestrzeni powietrznej.

Wingsland z15

Oświetlenie ze stabilizowanym w 3-osiach gimbalem.

Oświetlenie GL60 Plus

Oświetlenie ze stabilizowanym w 3-osiach gimbalem.

oświetlenie gl300

Oświetlenie ze stabilizowanym w 3-osiach gimbalem.

oświetlenie IR10

Laserowe oświetlenie w podczerwieni ze stabilizowanym w 3-osiach gimbalem.

Termowizja radiometryczna HD Ir-19T

Połączenie kamery termowizyjnej HD o wysokiej rozdzielczości 1280×1024 pikseli, z kamerą światła dziennego i dalmierzem laserowym ToF.

Termowizja radiometryczna
Ir-9T

Połączenie kamery termowizyjnej z kamerą światła dziennego i inteligentnym układem SoC

Kamera do pomiarów wyładowań koronowych uv34

Połączenie kamery UV z kamerą termowizyjną, optoelektryczną, dalmierzem laserowym i sensorem parametrów środowiskowych.

Kamera do pomiarów wyładowań koronowych uv20

Połączenie kamery UV z kamerą termowizyjną, optoelektryczną, dalmierzem laserowym i sensorem parametrów środowiskowych.

AVSS - PRS300 system spadochronowy dla DJI Matrice 300 RTK

Pozwala na bezpieczne loty nad terenem zurbanizowanym lub poza zasięgiem wzroku.

AVSS - PRS200 System spadochronowy dla serii DJI Matrice 200

Nasz zasobnik spadochronowy z innowacyjnym systemem Parachute Pod oszczędza Twój czas, eliminuje błędy przy ponownym składaniu i gwarantuje zgodność ze standardami innych firm

Spadochron AVSS - PRS300 dla DJI Matrice 300 RTK

Nasz zasobnik spadochronowy z innowacyjnym systemem Parachute Pod oszczędza Twój czas, eliminuje błędy przy ponownym składaniu i gwarantuje zgodność ze standardami innych firm

Spadochron AVSS - PRS200 dla serii DJI Matrice 200

Nasz zasobnik spadochronowy z innowacyjnym systemem Parachute Pod oszczędza Twój czas, eliminuje błędy przy ponownym składaniu i gwarantuje zgodność ze standardami innych firm

manifold 2 mini switch sieciowy

manifold 2-C

Zaawansowany komputer pokładowy z procesorem  Intel® Core™ i7-8550U.

manifold 2-G

Zaawansowany komputer pokładowy z procesorem NVIDIA Jetson TX2.

Akcesoria do profesjonalnych rozwiązań

Dzięki zastosowaniu specjalnych akcesoriów do Twoich inteligentnych rozwiązań, możesz jeszcze bardziej poszerzyć obszar działania i rozwinąć funkcje swoich urządzeń. Stacja mobilna, czy system monitorowania danych to urządzenia, które z pewnością dadzą Ci jeszcze większe pole do pracy, znacznie ją ułatwiając i przyspieszając.

Jakie akcesoria posiadamy w swojej ofercie?

Stacja mobilna D-RTK 2 została stworzona do wspierania DJI Phantom 4 RTK. Jej użycie pozwala na przesył danych w czasie rzeczywistym, co gwarantuje bardzo wysoką dokładność pomiarów. Obsługuje ona wszystkie główne, globalne systemy nawigacji satelitarnej, tym samym zapewniając korekty różnicowe w czasie rzeczywistym z dokładnością co do centymetra. Może być używana jako stale pracująca stacja referencyjna (CORS), co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do pomiarów, kontroli lotniczych, rolnictwa oraz innych jednostek przemysłowych.

Aeroscope to platforma, która wykrywa drony, identyfikuje transmisję radiową BSP, aby zebrać takie informacje, jak, status lotu, jego ścieżka, czy współrzędne GPS w czasie rzeczywistym. Stworzona specjalnie po to, by zapewnić ochronę rozległych terenów. Jej maksymalny zasięg to 50km. Za pomocą systemu możesz analizować dane, a dzięki platformie SDK – zintegrować go z innymi systemami bezpieczeństwa.

Dopasuj rozwiązanie DJI

DO SWOICH POTRZEB

Przetestuj produkty DJI w Twojej firmie, umów się na spotkanie ze specjalistami Enterprise i zobacz na żywo, jak DJI może usprawnić Twoją pracę.