Akcesoria

Rozwiązania produktowe dla Twojego biznesu

D-RTK 2

System pozycjonowania z dokładnością co do centymetra, bez zakłóconej transmisji.

AeroScope

System pozycjonowania z dokładnością co do centymetra, bez zakłóconej transmisji.

Akcesoria do profesjonalnych rozwiązań

Dzięki zastosowaniu specjalnych akcesoriów do Twoich inteligentnych rozwiązań, możesz jeszcze bardziej poszerzyć obszar działania i rozwinąć funkcje swoich urządzeń. Stacja mobilna, czy system monitorowania danych to urządzenia, które z pewnością dadzą Ci jeszcze większe pole do pracy, znacznie ją ułatwiając i przyspieszając.

Jakie akcesoria posiadamy w swojej ofercie?

Stacja mobilna D-RTK 2 została stworzona do wspierania DJI Phantom 4 RTK. Jej użycie pozwala na przesył danych w czasie rzeczywistym, co gwarantuje bardzo wysoką dokładność pomiarów. Obsługuje ona wszystkie główne, globalne systemy nawigacji satelitarnej, tym samym zapewniając korekty różnicowe w czasie rzeczywistym z dokładnością co do centymetra. Może być używana jako stale pracująca stacja referencyjna (CORS), co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do pomiarów, kontroli lotniczych, rolnictwa oraz innych jednostek przemysłowych.

Aeroscope to platforma, która wykrywa drony, identyfikuje transmisję radiową BSP, aby zebrać takie informacje, jak, status lotu, jego ścieżka, czy współrzędne GPS w czasie rzeczywistym. Stworzona specjalnie po to, by zapewnić ochronę rozległych terenów. Jej maksymalny zasięg to 50km. Za pomocą systemu możesz analizować dane, a dzięki platformie SDK – zintegrować go z innymi systemami bezpieczeństwa.

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

Dopasuj rozwiązanie DJI

DO SWOICH POTRZEB

Przetestuj produkty DJI w Twojej firmie, umów się na spotkanie ze specjalistami Enterprise i zobacz na żywo, jak DJI może usprawnić Twoją pracę.