Szukaj
Close this search box.

DRONY​

Rozwiązania produktowe dla Twojego biznesu

Mavic 3 Enterprise

DJI Mavic 3E wyposażony jest w mechaniczną migawkę, kamerę z 56-krotnym zoomem oraz opcjonalny moduł RTK zapewniający centymetrową precyzję

Mavic 3 Thermal

DJI Mavic 3T jest wyposażony w kamerę termowizyjną o rozdzielczości 640×512 w połączeniu z 28-krotnym zoomem, wprowadza inspekcje i misje poszukiwawczo-ratownicze na zupełnie nowy poziom. 

Mavic 3 Multispectral

Ulepszony system obrazowania z jedną kamerą 20MP RGB i czterema kamerami multispektralnymi 5MP (Green, Red, Red Edge, Bliska podczerwień) umożliwia wykonywanie pomiarów lotniczych z dużą precyzją, monitorowanie wzrostu upraw i badanie zasobów naturalnych.

DJI DOCK 2

Wysokowydajna platforma bezobsługowa, wyposażona w innowacyjnego drona Matrice 3D lub Matrice 3TD pozwala osiągnąć zupełnie nowy poziom jakości i wydajności operacyjnej.

DJI DOCK z dronem serii Matrice 30

Zintegrowane rozwiązanie w postaci stacji dokującej z dronem Matrice 30 lub 30T, które umożliwia wykonywanie misji autonomicznych na zupełnie nowym poziomie.

Matrice 30

Najnowszy dron serii DJI Matrice. Jego gabaryty i mobilność czynią go bezkonkurencyjną platformą wielozadaniową dla służb mundurowych i inspektorów wykonujących misje w najtrudniejszych warunkach.

Matrice 30T

Najnowszy dron serii DJI Matrice wyposażony w kamerę termowizyjną. Jego gabaryty i  mobilność czynią go bezkonkurencyjną platformą wielozadaniową dla służb mundurowych i inspektorów wykonujących misje w najtrudniejszych warunkach.

Matrice 350 RTK

Nowoczesna platforma stworzona do zadań specjalnych. Udoskonalona technologia i systemy kontroli pozwalają uzyskać dłuższy czas lotu i większe bezpieczeństwo w trudnych warunkach.

AGRAS T10

Dzięki nowoczesnym systemom i wyjątkowym możliwościom opryskiwania T10 może wykonywać autonomiczne opryski na różnym terenie z niespotykaną dotąd dokładnością i niezawodnością.

AGRAS T30

Dzięki nowoczesnemu systemowi omijania przeszkód i wyjątkowym możliwościom opryskiwania T30 może wykonywać autonomiczne opryski na różnym terenie z niespotykaną dotąd dokładnością i niezawodnością.

FlyCart 30

DJI FlyCart 30 rozpoczyna nową erę transportu na niskich wysokościach. Urządzenie charakteryzuje się dużym udźwigiem, dalekim zasięgiem, doskonałą jakością sygnału i zaawansowaną technologią

Czym są drony profesjonalne?

Drony profesjonalne oraz drony przemysłowe zostały stworzone specjalnie dla inżynierów, rolników, inspekcji budowlanej, architektów, służb państwa i wielu innych instytucji, które przeprowadzają inspekcje, potrzebują zobaczyć miejsca, które są trudno dostępne lub wręcz niemożliwe do zobaczenia przez ludzkie oko. Często pomagają również ratować ludzkie życie podczas różnego rodzaju akcji ratunkowych.

Jakie możliwości dają drony specjalistyczne?

Dzięki specjalistycznym dronom i zastosowaniu kamer termowizyjnych i zoomowych, funkcjonariusze mogą uzyskiwać dokładne informacje z powietrza w każdym momencie oraz oznaczać zaburzenia temperatur i innych nieprawidłowości z powietrza. Z kolei dzięki kamerom z zoomem, można szybko i dokładnie zidentyfikować defekty strukturalne i usterki z powietrza. Za pomocą dronów rolniczych, rolnicy mają możliwość oceny swoich zbiorów na bardzo dużą skalę oraz tworzenia map upraw, które pozwalają im na efektywne zarządzanie, a także ochronę i nawożenie roślin. Zastosowanie kamer wizyjnych pozwala na zwrócenie uwagi na różnice pomiędzy roślinami zdrowymi a zagrożonymi i umożliwia szybkie działanie tam, gdzie jest ono potrzebne.

Który dron profesjonalny jest najbardziej odpowiedni dla mnie?

W zależności od tego, czym zajmuje się Twoja jednostka, konkretne modele dronów profesjonalnych będą odpowiednie dla Ciebie i spełnią Twoje oczekiwania. Poniżej znajdziesz podział specjalistycznych dronów marki DJI dla konkretnych dziedzin i grup używających dronów przemysłowych.

Drony w budownictwie:
Mavic 3 Enterprise
Matrice 350 RTK

Drony a bezpieczeństwo publiczne:
Mavic 3 Thermal
Matrice 350 RTK

Drony w rolnictwie:
Agras T10
Agras T30
Mavic 3 Multispectral

Drony w energetyce:
Mavic 3 Thermal
Matrice 350 RTK z kamerą termowizyjną

Drony Infrastruktura:
Mavic 3 Enterprise
Matrice 350 RTK