Poznaj DJI ARS Enterprise

DJI ARS Enterprise w strukturach firmy Innpro

Firma INNPRO powstała w 2013 roku, pod nazwą RCpro. Swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów z kategorii rekreacyjnych. Istotnym punktem w rozwoju firmy było wprowadzenie do oferty marki DJI wraz z ich pierwszym modelem drona DJI Phantom 1.

Początki DJI ARS

W 2016 roku firma stworzyła projekt ARS będącym siecią autoryzowanych salonów sprzedaży (Warszawa, Poznań i Katowice). Od 2019 prężnie działamy na rynku Enterprise. Nasza dystrybucja produktów DJI obejmuje 70% rynku w skali kraju.

Rekomendowane centrum serwisowe DJI

Poza dystrybucją sprzętu firma posiada również jedyne w Polsce rekomendowane centrum serwisowe DJI. Świadczymy certyfikowane usługi serwisowe w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych pracowników poświadczone certyfikatami kwalifikacji wydanymi przez producenta. Nasze wsparcie techniczne obejmuje zarówno platformy konsumenckie jak i przemysłowe.

Autoryzowany dystrybutor DJI Aeroscope

W trzecim kwartale 2019 roku firma uzyskała status autoryzowanego dystrybutora systemu wykrywania i identyfikacji dronów – DJI Aeroscope. Uzyskany w wyniku szkolenia certyfikat pozwalający na dystrybucję systemu oraz świadczenie wsparcia technicznego w zakresie obsługi DJI Aeroscope.

Dopasuj rozwiązanie DJI

DO SWOICH POTRZEB

Przetestuj produkty DJI w Twojej firmie, umów się na spotkanie ze specjalistami Enterprise i zobacz na żywo, jak DJI może usprawnić Twoją pracę.