Szukaj
Close this search box.

Poznaj DJI ARS Enterprise

Znajdziemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

O nas

DJI ARS Enterprise wchodzi w skład grupy INNPROautoryzowanego dystrybutora produktów konsumenckich oraz przemysłowych marki DJI w Polsce. Historia naszej współpracy z największym producentem dronów na świecie sięga samego początku jego istnienia w Polsce (rok 2014).

DJI ARS Enterprise to zespół ekspertów, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu znajdzie najefektywniejsze rozwiązania wspomagające sektor państwa biznesu. Zapewni również niezbędne wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Oddziały DJI Enterprise

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie. Umów się na spotkanie i wybierz rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

DJI ARS Enterprise Warszawa

ul. Żytomierska 5, piętro 2
03-360 Warszawa

enterprise@dji-ars.pl

+48 735 225 688

Zobacz na mapie

DJI ARS Enterprise Poznań

ul. św. Michała 43, piętro 1
61-119 Poznań

enterprise@dji-ars.pl

+48 788 644 641

Zobacz na mapie

Rekomendowane Centrum Serwisowe DJI

Jesteśmy jedynym w Polsce, Rekomendowanym Centrum Serwisowym marki DJI. Świadczymy certyfikowane usługi serwisowe w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych techników poświadczone certyfikatami kwalifikacji wydanymi przez producenta. Nasze wsparcie techniczne obejmuje zarówno produkty przemysłowe jak i konsumenckie.

Poznań

DJI ARS Enterprise

Warszawa

DJI ARS Enterprise

Rybnik

Centrum serwisowe

Poznań,
ul. św. Michała 43,
piętro 1

Warszawa,
ul. Żytomierska 5,

parter

Rybnik,
ul. Rudzka 65c

Autoryzowany Dystrybutor DJI Aeroscope

Posiadamy status autoryzowanego dystrybutora systemu wykrywania i identyfikacji dronów - DJI Aeroscope. Dzięki specjalistycznemu szkoleniu uzyskaliśmy certyfikat pozwalający na dystrybucję tego zaawansowanego systemu na terenie Polski oraz świadczenie wsparcia technicznego w zakresie jego obsługi.

O marce DJI

Marka DJI powstała w 2006 roku i na przestrzeni lat zyskała pozycję światowego giganta w dziedzinie najnowszych technologii. Firma zajmuje się tworzeniem dronów, kamer, gimbali, systemów napędowych oraz systemów kontroli lotu.

Produkty DJI

Produkty DJI wykorzystuje się dziś na całym świecie. Stosowane są między innymi w branży muzycznej i filmowej, używa ich również wojsko, policja, inspektorzy budowlani, a także użytkownicy prywatni. Marka od początku swojej działalności prężnie się rozwija, dostarczając milionom konsumentów wysokiej klasy urządzeń – obecnie drony DJI stanowią aż 70% światowego rynku.​

Znajdź sprzedawcę DJI Enterprise

Złoty sprzedawca
Srebrny sprzedawca
Brązowy sprzedawca
Drony rolnicze