Szukaj
Close this search box.

AKTUALNOŚCI

DJI Wprowadza nową aparaturę sterującą SDK dla pilotów platform Phantom 4 RTK

Aparatura sterująca SDK daje pilotom dostęp do światowego ekosystemu aplikacji dronowych podczas wykonywania misji badawczych.

Wykorzystywanie komercyjnych dronów staje się coraz powszechniejsze w branżach pomiarowych. Nie jest to niespodzianką, ponieważ udowodniono, że mapowanie przy wykorzystaniu dronów przynosi znaczące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi metodami, a firmy takie jak The Beck Group widzą 25% redukcję poprawek projektów przy zastosowaniu tej technologii.

Jako że, geodeci i wykonawcy budowlani zaczęli wykorzystywać platformy DJI jako główne narzędzia do zbierania danych w terenie, otwarty charakter oprogramowania na platformach DJI zrodził nową generację dostawców oprogramowania produkujących kompatybilną fotogrametrię i zautomatyzowane oprogramowanie do mapowania.

Aby jeszcze bardziej udoskonalić te rozwiązania, DJI ma przyjemność ogłosić nową aparaturę sterującą SDK do platformy Phantom 4 RTK, kompatybilną z Mobile SKD – co oznacza, że piloci z doświadczeniem w korzystaniu z aplikacji innych firm, mogą teraz uzyskać dostęp do wiodącego ekosystemu aplikacji dronów dla swoich platform Phantom 4 RTK z aparaturą SDK.

Aby wykorzystać pełen potencjał Phantoma 4 RTK, użytkownicy mogą podłączyć kompatybilne urządzenie z systemem Android lub iOS do aparatury sterującej i zainstalować dowolną kompatybilną aplikację obsługującą SDK DJI Mobile. Podczas gdy programiści mają możliwość tworzenia własnych niestandardowych aplikacji za pomocą DJI Mobile SKD, operatorzy mogą wykorzystać te narzędzia programistyczne, aby zoptymalizować możliwości bezzałogowców podczas misji geodezyjnych i innych scenariuszach pozyskiwania danych.

Oprócz zapewnienia dostępu do największego na świecie ekosystemu aplikacji, aparatura sterująca SDK jest w pełni wyposażona we wszystkie dotychczasowe technologie z którymi zaznajomili się użytkownicy DJI, takie jak DJI OcuSync- system transmisji, który zapewnia użytkownikom niezawodny obraz HD i wideo transmisji na odległość do 7 km.

DJI, jako lider w dziedzinie komercyjnych dronów pomaga firmom i organizacjom radzić sobie z dzisiejszymi wyzwaniami w miejscu pracy, dzięki niezawodnym i wydajnym rozwiązaniom dronowym. Geodeci i przedsiębiorstwa, które poszukują nowych i wydajnych narzędzi w celu zoptymalizowania pracy, mogą wspomóc się platformą DJI Phantom 4 RTK oferującą dane w czasie rzeczywistym oraz pozycjonowaniem z dokładnością do centymetra.

Aparatura sterująca SDK Phantom 4 RTK jest dostępna na całym świecie i można ją nabyć za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów firmy DJI. Użytkownicy, którzy posiadają już Phantom 4 RTK, mogą zakupić osobno nową aparaturę SDK. Więcej informacji na temat platformy Phantom 4 RTK i odpowiednich akcesoriów można znaleźć na stronie https://enterprise.ars-online.pl/.

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

[FM_form id="3"]