Szukaj
Close this search box.

AKTUALNOŚCI

Zwiększ plony dzięki DJI Mavic 3 Enterprise i DroneDeploy

Jak przygotować się na nadchodzący sezon wegetacyjny?

Rolnicy, którzy chcą wyprzedzić konkurencję w tym sezonie wzrostowym, mogą teraz korzystać z potężnego duetu DJI Mavic 3 Enterprise (M3E) i DroneDeploy do liczenia drzewostanu i zwiadu upraw.

Najnowsze postępy w rozwiązaniu Stand Count firmy DroneDeploy pozwalają agronomom i hodowcom rejestrować wysokiej jakości obrazy, które umożliwią im szybsze i znacznie dokładniejsze podejmowanie krytycznych decyzji dotyczących sadzenia.


Co wyróżnia DJI Mavic 3 Enterprise?

Korzystanie z DJI M3E do liczenia drzewostanów i zwiadu upraw umożliwia zespołom:

  • Pokrycie większego obszaru w krótszym czasie: Dzięki większej prędkości lotu M3E (do 54 km/h) i dłuższej żywotności baterii (45 minut lotu), możesz pokryć prawie dwukrotnie większy obszar w tym samym czasie, co w przypadku lotu z DJI Mavic 2 Pro. Podczas mapowania za pomocą M3E obrazy będą rejestrowane co 0,7 sekundy w porównaniu do co dwóch sekund w przypadku M2P, co pozwala dronowi latać szybko przy zachowaniu wysokiej jakości przechwytywania obrazu.
  • Doskonała jakość rejestrowanego obrazu: Szeroki obiektyw 4/3″ CMOS 20 MP z mechaniczną migawką M3E zapewnia wyraźny obraz podczas lotów Stand Count i mapowania. Mechaniczna migawka zmniejsza rozmycie ruchu, umożliwiając algorytmowi uczenia maszynowego dostarczanie bardzo dokładnych wyników.
  • Analizuj więcej szczegółów przy wczesnych wschodach upraw: Obiektyw zmiennoogniskowy M3E odblokowuje możliwość uchwycenia większej ilości szczegółów przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznej wysokości, umożliwiając hodowcom przeprowadzanie liczenia drzewostanu DroneDeploy we wcześniejszych fazach wzrostu, w tym VE lub wschodów, w celu oceny jednorodności i podejmowania decyzji o przesadzaniu tak wcześnie, jak to możliwe.
  • Użyj dedykowanego inteligentnego kontrolera: Odłóż swoje osobiste iPhone’y i iPady, ponieważ M3E jest wyposażony w inteligentny kontroler, który można uruchomić w aplikacji DroneDeploy Flight. Nie musisz już martwić się o przyciemnienie ekranu podczas przechwytywania w jasnym świetle słonecznym lub przegrzanie urządzenia mobilnego.
DJI Mavic 3 Enterprise


Mapuj pola w ciągu kilku minut, przeprowadzaj zautomatyzowane liczenie drzewostanu i wydawaj zalecenia w terenie – wszystko offline na skraju pola dzięki DroneDeploy

Producenci poszukujący lepszych sposobów na zademonstrowanie skuteczności produktów w odległych obszarach, identyfikują możliwości zarządzania polami szybciej i bardziej niezawodnie dzięki danym z dronów w czasie rzeczywistym, mogą liczyć na rozwiązania DroneDeploy dla rolnictwa.

Szczególnie na początku sezonu, DroneDeploy Stand Count eliminuje potrzebę ręcznego, czasochłonnego i niedokładnego liczenia drzewostanu dzięki naszemu zautomatyzowanemu procesowi liczenia drzewostanu na krawędzi pola, który umożliwia hodowcom szybkie i dokładne przechwytywanie i analizowanie danych dotyczących upraw potrzebnych do oceny decyzji dotyczących sadzenia.


  • Oceniaj równomierność, oceniaj ubytki na polu, zapobiegaj wzrostowi chwastów, szacuj populację i plony oraz podejmuj decyzje dotyczące przesadzania: Dzięki zautomatyzowanemu rozwiązaniu firmy DroneDeploy, możesz latać i otrzymywać przetworzone wyniki dla pola o powierzchni 161 hektarów w mniej niż 30 minut, wszystko w trybie offline.
  • Wgląd w czasie rzeczywistym Live Map umożliwia producentom tworzenie mapy 2D na urządzeniu podczas lotu drona – nawet bez połączenia komórkowego lub transmisji danych – w celu uzyskania wglądu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Ty lub Twój zespół możecie natychmiast zweryfikować ustalenia i podjąć dalsze działania, będąc jeszcze w terenie.
  • Przechwytywanie danych na żądanie: Hodowcy mogą bez obaw latać nad zróżnicowanym terenem dzięki funkcji świadomości terenu DroneDeploy. Po włączeniu funkcji Terrain Awareness, wysokość lotu zostanie automatycznie zaktualizowana, aby latać w stosunku do wysokości terenu, utrzymując tę samą wysokość przez cały lot, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu, nawet jeśli lecisz całkowicie offline.
  • Uzyskaj pełny i dokładny obraz stanu upraw w ciągu kilku minut: Natychmiast po locie przeanalizuj swoje pole za pomocą funkcji Plant Health. Użyj map Plant Health, aby wygenerować zalecenia dotyczące zmiennych dawek i określić ilościowo korzyści płynące z usług przed i po zastosowaniu zabiegów. Zwiększ dokładność i wydajność procesu roszczeń ubezpieczeniowych, określając ilościowo obszary całkowitych strat po zdarzeniach pogodowych za pomocą map lotniczych.
  • Łatwo udostępniaj wyniki swojemu zespołowi i klientom: Po zakończeniu lotu otrzymasz automatyczny raport Stand Count, który można łatwo udostępnić współpracownikom i klientom za pośrednictwem wiadomości e-mail lub SMS. Możesz także udostępniać linki tylko do podglądu z terenu w celu natychmiastowej analizy przez współpracowników i klientów.

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

[FM_form id="3"]