Szukaj
Close this search box.

AKTUALNOŚCI

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic – GRANICE 2019

W dniach od 25-26 września, mieliśmy przyjemność być jednym z wystawców na Wschodniej Konferencji i Targach Ochrony Granic – GRANICE, w Lublinie. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które w pełni skupia się na prezentacji formacji działających na granicach. Na targach pojawili się funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Straży Ochrony Kolei, Wojsk Obrony Terytorialnej, a także Krajowa Administracja Skarbowa, Służba Celno-Skarbowa i oczywiscie Straż Graniczna. Targi skupiały się wokół tematów, tj. wyposażenie i sprzęt służb granicznych, nowoczesne technologie ochrony granic, oraz modernizacja służb. Marka DJI ARS Enterprise posiada w swojej ofercie specjalistyczny sprzęt, który może w.w. służbom pomóc w codziennej pracy, jak i podczas przeprowadzania ważnych misji. 

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic | Fot. Dominika Polonis
Fot. Dominika Polonis

Nasze produkty znajdują zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle, jak i służbach bezpieczeństwa. Pozwalają na wykonanie rekonesansu z powietrza, szybkie zbieranie danych, a także  w niebezpiecznych sytuacjach mogą zastępować ludzi. 

Na targach, zaprezentowaliśmy kilka z naszych produktów. 

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic | Fot. Maciej Kaczanowski
Fot. Maciej Kaczanowski

Matrice 200 i Matrice 210 RTK

Matrice 200 to dron do zadań specjalnych, który zapewnia stabilny lot, nawet podczas silnych podmuchów wiatru. Posiada zasięg 4 km, ochronę na poziomie IP43, udźwig 2 kg, a maksymalny czas lotu to 38 minut. Wiele inteligentnych trybów, umożliwiają śledzenie poruszających się obiektów, czy okrążanie badanego obiektu. Niezwykle złożony system bezpieczeństwa sprawia, że dron z łatwością wykrywa przeszkody w każdych warunkach.

Matrice 210 RTK posiada dodatkowo wbudowany system pozycjonowania RTK, kamerę FPV, system zasilania dwoma akumulatorami oraz autonomiczne tryby lotu.

Zenmuse Z30 to pierwsza na rynku, zintegrowana kamera DJI z optycznym zoomem x30 i zoomem cyfrowym x6, co daje łącznie powiększenie na poziomie 180x. Posiada matrycę CMOS, 1/2.8″, ktora zapewnia video 1920×1080 25/30p. Została stworzona do współpracy z Dronami serii Matrice 200 i Matrice 600.

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic | Fot. Łukasz Kaczanowski
Fot. Łukasz Kaczanowski

Zenmuse XT2 to kamera z sensorem termowizyjnym o rozdzielczości 640×512 i częstotliwości odświeżania 30 Hz. Została wyposażona w gimbal do stabilizacji obrazu oraz dwa sensory (optyczny 4K i termowizyjny). Jest w pełni kompatybilna z dronami serii Matrice 200.

Zenmuse X5S jest kamerą dla quadrocopterów DJI Inspire 2 oraz 200. Została wyposażona w matrycę Micro 4/3” o rozdzielczości 20,8 Mpx. Posiada możliwość zmiany przysłony, ustawiania czasu migawki oraz czułości, a także kontrolowanie ostrości przez aplikację DJI.

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic | DJI ARS ENTERPRSIE

Spotlight Pro to potężny reflektor, który pomaga w badaniu danego obiektu, czy  szukaniu zagubionych osób, dzięki poszerzonemu polu widzenia w miejscach o ograniczonych warunkach oświetleniowych.

Mavic 2 Dual to kompaktowy dron specjalistyczny, który jest gotowy do działania w każdej sytuacji i w każdych warunkach. Posiada zasięg aż do 5 km, podgląd na żywo w jakości 1080p, jakość video w 4k i może latać z prędkością osiągającą nawet 72 km / h. Zawiera również  zintegrowany radiometryczny sensor termiczny FLIR oraz regulowane parametry dla odbijających i emitujących powierzchni. 

Phantom 4 RTK + Stacja D-RTK to dron pozwalający na wykonywanie najdokładniejszych pomiarów. Zapewnia pozycjonowanie w czasie rzeczywistym z dokładnością co do centymetra, a także stabilny lot na obszarach o słabym sygnale. Dzięki współpracy ze stacją mobilną D-RTK 2 może dopasować się do każdej sytuacji. Dodatkowo TimeSync pozwala na wykonywanie zdjęć z najdokładniejszymi danymi. 

Matrice 600 PRO to specjalistyczny dron, zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów z myślą o tworzeniu niesamowitych ujęć. Zasięg do 3,5 km, prędkość 65 km / h i czas lotu do 38 min składają się na jego najwyższą jakość i niezawodność w każdej sytuacji. 

DJI Terra to oprogramowanie służące do analizy i wizualizacji terenu. Szczególnie przydatny w branży przemysłowej, umożliwia przekształcanie danych w zasoby cyfrowe. 

DJI Aeroscope to system, który służy do identyfikacji i śledzenia dronów. Został stworzony specjalnie dla służb specjalnych, służb lotniska, czy policji. 

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic | DJI ARS Enterprise

Wszystkie z w.w. produktów można było zobaczyć, a także zaczerpnąć wszelkich informacji od naszych wykwalifikowanych pracowników. 

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

[FM_form id="3"]