Szukaj
Close this search box.

AKTUALNOŚCI

Specjalistyczne rozwiązania DJI i Ecoflow na targach GREENPOWER

Nasz zespół odpowiedzialny za rozwiązania specjalistyczne miał niedawno przyjemność zaprezentować nowości ze świata dronów i odnawialnych źródeł energii

Targi GREENPOWER skupiają w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać najnowsze rozwiązania, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Targi to nie tylko przykuwające wzrok ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne debaty, konferencje oraz szkolenia. Program towarzyszący GREENPOWER jest realizowany na podstawie wiedzy i doświadczania ekspertów z sektora energii odnawialnej. 

W dniach 14-16 września w Poznaniu miały miejsce targi GREENPOWER, które dostarczyły szereg nowych informacji na temat odnawialnych źródeł energii i oferowanych usług w tym zakresie.

Na targach również znalazło się miejsce dla naszych marek DJI i Ecoflow, które wykorzystują nowoczesne i specjalistyczne technologie tworząc zgrany duet. Podczas wydarzenia można było zobaczyć z bliska najnowsze modele specjalistycznych dronów i ładunków użytkowych, takich jak Mavic 2 Enterprise Advanced czy Matrice 300 RTK z hybrydową kamerą termowizyjną Zenmuse H20T, znajdujących się w naszej ofercie rozwiązań DJI Enterprise. Natomiast dla fanów zielonej energii i mobilności czekał przedpremierowy test wydajności nowego produktu Ecoflow Delta Max.

Rozbudowany program wydarzeń i niepowtarzalna atmosfera sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu OZE.

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

[FM_form id="3"]