Szukaj
Close this search box.

WYDARZENIA

Poznaj możliwości nowych kamer DJI Zenmuse H30 – bezpłatny webinar online

Już 23 maja odbędzie się webinar online dotyczący premierowych kamer DJI – Zenmuse H30 oraz H30T (Thermal). Poprowadzi go Radosław Bronakowski, trener i ekspert DJI Enterprise, który opowie o możliwościach nowych produktów i porówna je z poprzednią generacją. To doskonała okazja, aby zdobyć cenną wiedzę i poznać odpowiedzi na swoje pytania.

Kamery Zenmuse H30 i H30T

Tematem webinaru będą premierowe produkty DJI Enterprise – Zenmuse H30 i H30T. Model H30 integruje kamerę szerokokątną, kamerę z zoomem, dalmierz laserowy oraz światło pomocnicze bliskie podczerwieni, a H30T oferuje dodatkowo kamerę termowizyjną. Są to ulepszone wersje popularnych urządzeń Zenmuse z serii H20.

Nowe produkty są kompatybilne z dronami DJI Matrice 350 RTK i DJI Matrice 300 RTK. Wyróżniają się aż 400-krotnym zoomem cyfrowym i 34-krotnym zoomem optycznym, a ponadto są wyposażone w moduł z dalmierzem laserowym o zasięgu do 3 km. Model H30T oferuje dodatkowo kamerę termowizyjną o rozdzielczości 1280x1024px. Dzięki temu zapewnia doskonałą jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kiedy odbędzie się webinar i jak się zapisać?

Webinar odbędzie się w czwartek 23 maja o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się – tutaj. Wydarzenie poprowadzi doświadczony trener i ekspert DJI Enterprise – Radosław Bronakowski.

O czym będziemy mówić?

Podczas webinaru prowadzący opowie o możliwościach najnowszych kamer DJI Enterprise i omówi przykłady ich zastosowań. Podpowie między innymi, jak wykorzystać je w sektorze bezpieczeństwa publicznego, SAR oraz przy inspekcjach energetycznych. Porówna też nowe modele – H30 i H30T, z poprzednimi, czyli H20 i H20N. Na koniec webinaru zaplanowana jest sekcja FAQ, podczas której nasz ekspert odpowie na najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzętu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nowych produktach DJI, poznać ich zastosowania i usłyszeć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, weź udział w nadchodzącym webinarze. Do zobaczenia 23 maja!

Link do bezpłatnej rejestracji – tutaj.