Szukaj
Close this search box.

WYDARZENIA

DJI Enterprise Day 2024: wykorzystaj potencjał dronów w geodezji i budownictwie

Już 12 czerwca w Warszawie odbędzie kolejna edycja się DJI Enterprise Day – wydarzenia pokazującego jak wykorzystać profesjonalne drony w przemyśle. W tym roku będzie dedykowane osobom z branży geodezji i budownictwa. Prelegenci skupią się na wykorzystaniu dronów w tych sektorach oraz pracy na zebranym materiale. Co więcej – omówią przykłady zastosowań sprzętu i przeznaczonych dla nich kamer oraz skanerów, a także zaprezentują ich możliwości na żywo. Będzie również prelekcja omawiająca przepisy prawa lotniczego, która wskaże, jak w legalnie wykonywać nawet najbardziej złożone misje mapowania.

DJI Enterprise Day – dla kogo?

Wydarzenie skierowane jest do firm z sektora geodezji i budownictwa. Zapraszamy na nie osoby zainteresowane praktycznym zastosowaniem dronów w tych branżach – od lotów po pracę na danych zebranych podczas misji.

W trakcie eventu pokażemy, jak korzystać z produktów DJI Enterprise i opowiemy o wszystkim, co trzeba wiedzieć, aby w pełni wykorzystać ich potencjał. Uczestnicy będą mogli również zobaczyć na żywo wybrane urządzenia, takie jak:

  • DJI Dock 2,
  • DJI Matrice 350 RTK,
  • DJI Zenmuse L2 i P1
  • DJI Matrice 30T,
  • DJI Mavic 3 Enterprise,
  • DJI Mavic 3 Thermal,
  • dedykowane kamery i akcesoria

Jako ciekawostkę zaprezentujemy również drony delivery i argo, takie jak:

  • DJI Flycart 30,
  • DJI Agras T50

Co będzie się działo podczas wydarzenia?

Wydarzenie rozpocznie się wystąpieniem Piotra Gawrona, który przywita gości i opowie dlaczego drony to nieunikniona przyszłość. Następnie ekspert i trener DJI Enterprise, Radosław Bronakowski, przedstawi urządzenia i gotowe rozwiązania DJI dedykowane dla geodezji. Przewidziana jest również prelekcja dotycząca pracy z chmurą punktów uzyskaną w trakcie wykonanych misji mapowania przy użyciu dronów z kamerami RGB i skanerem LiDAR. Z kolei Radosław Zych, wieloletni instruktor i egzaminator, omówi najważniejsze zagadnienia z prawa lotniczego. Uczestnicy DJI Enterprise Day będą mogli także wysłuchać wystąpienia Łukasza Kacprzaka, prezesa PKIG Pomiary Powierzchni, czyli jednej z największych firm geodezyjnych w kraju. Opowie on o praktycznym wykorzystaniu dronów w swojej działalności. Na koniec wydarzenia zaplanowane są dynamiczne pokazy dronów DJI Enterprise oraz prezentacja praktyczna DJI Dock 2 w scenariuszu mapowania.

Kiedy odbędzie się wydarzenie i jak wziąć w nim udział?

DJI Enterprise Day odbędzie się w środę 12 czerwca 2024. Wydarzenie potrwa od godziny 9:00 do 15:00. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować – więcej informacji na https://enterprise.dji-ars.pl/dji-enterprise-day/

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny