Szukaj
Close this search box.

AKTUALNOŚCI

DJI Agras T50 i T25 poszerzają możliwości ochrony upraw z powietrza

Premiera nowych dronów rolniczych DJI na całym świecie z ulepszoną aplikacją SmartFarm

DJI, światowy lider w dziedzinie cywilnych dronów i kreatywnej technologii kamer, ogłosił dziś międzynarodową premierę dronów Agras T50 i Agras T25. Opierając się na popularnej linii dronów Agras, T50 oferuje niezrównaną wydajność dla większych operacji uprawowych, podczas gdy lekki T25 został zaprojektowany tak, aby był bardziej przenośny dla mniejszych pól. Oba drony są kompatybilne z ulepszoną aplikacją SmartFarm, która oferuje zaawansowane funkcje do kompleksowego zarządzania aplikacjami z powietrza.

DJI Agras T50, DJI Agras T25


Lepszy wzrost dzięki Agras T50

Agras T50 to flagowy model pod względem wydajności i stabilności, który powstał dzięki dogłębnemu zrozumieniu wymagań rolnictwa na dużą skalę. Posiada współosiową konstrukcję dwuwirnikową i 54-calowe śmigła zapewniające najwyższy poziom stabilności podczas przenoszenia 40 kg ładunku do opryskiwania lub 50 kg ładunku do rozprowadzania, co umożliwia wydajne opryskiwanie do 21 hektarów na godzinę. System opryskiwania z podwójną atomizacją T50, o zwiększonym natężeniu przepływu do 16 litrów na minutę z dwoma zraszaczami i kroplami o regulowanej wielkości, jest idealny do różnych zastosowań, od pól po sady. Łatwo przekształcając się w konfigurację rozsiewającą, T50 może przenosić 50 kg suchego granulatu i rozsiewać z prędkością do 108 kg/min lub 1,5 tony na godzinę. To połączenie mocy, precyzji i wszechstronności sprawia, że T50 jest najlepszym wyborem wśród dronów rolniczych, zaprojektowanych z myślą o zmieniających się potrzebach nowoczesnego rolnictwa.

DJI Agras T50


Przełom w łączności i stabilności

T50 posiada zmodernizowany system transmisji O3 z czterema antenami, który zwiększa zasięg połączenia pilota z dronem do 2 km. W przypadku operacji nad górami i innymi złożonymi środowiskami użytkownicy mogą zastosować przekaźnik DJI Relay, aby zwiększyć zasięg transmisji i stabilność w celu poprawy bezpieczeństwa pracy.

Podwójny radar i podwójne widzenie lornetkowe do omijania przeszkód i śledzenia terenu

T50 jest wyposażony w dwa aktywne radary Phased Array i lornetkowe czujniki wizyjne. Współpracują one ze sobą w celu dokładnej rekonstrukcji otoczenia T50 i wykrywania pobliskich przeszkód, inteligentnego wykrywania i omijania przeszkód oraz śledzenia terenu na zboczach.

Zestaw czterech zraszaczy

Model T50 można wyposażyć w dodatkową parę zraszaczy odśrodkowych, zwiększających natężenie przepływu do 24 litrów na minutę. Jest to korzystne w przypadku zadań takich jak opryskiwanie sadów, które wymagają wyższego natężenia przepływu w celu penetracji gęstych baldachimów i opryskiwania przedniej i tylnej strony liści.

Szybkie ładowanie w 9 minut

T50 jest zasilany przez inteligentny akumulator DB1560 o pojemności do 30 Ah i 1500 cyklach ładowania. Wielofunkcyjny generator inwerterowy D12000iEP w połączeniu z chłodzonym powietrzem radiatorem umożliwia szybkie ładowanie przez 9 minut5, co pozwala na ciągłą pracę z parą akumulatorów.

Agras T25 – rolnictwo precyzyjne w przenośnym opakowaniu

Agras T25

Opryskiwacz Agras T25 posiada wszystkie zaawansowane funkcje modelu T50 w mniejszej, przenośnej konstrukcji. Może przenosić ładunek o masie 20 kg do opryskiwania lub 25 kg do rozprowadzania i zawiera najlepsze funkcje T50, takie jak wielokierunkowe unikanie przeszkód, śledzenie terenu, ultraszybkie ładowanie akumulatora, uruchamianie jednym dotknięciem i automatyczne operacje. Dzięki temu idealnie nadaje się do pracy w pojedynkę w małych i średnich gospodarstwach.

DJI SmartFarm – niezbędny asystent agrasa

Aplikacja DJI SmartFarm usprawnia codzienne operacje dronów w zakresie ochrony upraw i zarządzania działkami dzięki ulepszonej wizualizacji danych i raportowaniu, dynamicznemu pulpitowi zarządzania urządzeniami oraz łatwemu dostępowi do wsparcia posprzedażowego i zasobów edukacyjnych w DJI Academy.

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

[FM_form id="3"]