Szukaj
Close this search box.

AKTUALNOŚCI

DJI AGRAS T20 sprawia, że opryski rolnicze stają się łatwiejsze, inteligentniejsze i bezpieczniejsze

Zwiększ wydajność rolnictwa wykorzystując technologię cyfrową

Nowoczesne rolnictwo na wyciągnięcie ręki

DJI, światowy lider w technologii dronów i kamer, ponownie dokonuje transformacji rolnictwa dzięki swojemu najnowszemu dronowi rolniczemu DJI AGRAS T20. Ten wytrzymały, wydajny i inteligentny dron do precyzyjnych oprysków rolniczych posiada imponujące możliwości, a dzięki w modułowej i przenośnej konstrukcji, jest idealnie dopasowany do potrzeb rolników, którzy są gotowi na zastosowanie cyfrowej technologii zautomatyzowanych oprysków w ich gospodarstwach. AGRAS T20 jest zoptymalizowany do pracy w najtrudniejszych warunkach i na różnych terenach rolniczych, począwszy od łatwego autonomicznego planowania lotu z radarowym wykrywaniem terenu, po wydłużony czas lotu i dużą ładowność.

Udoskonalony system opryskiwania zapewnia większą dokładność i wydajność

DJI AGRAS T20 o maksymalnym udźwig 20kg posiada układ dysz, który został zoptymalizowany w celu osiągnięcia 20% poprawy równomierności rozpylanych kropel i efektywnej szerokości oprysku do 7 metrów. AGRAS T20 jest wyposażony w 8 dysz i pompy o dużej wydajności, które mogą rozpylać z prędkością do 6 l/min. Wysoce zoptymalizowane pole wiatru wytwarza krople idealne pod względem wielkości i konsystencji. Dzięki nowej konstrukcji 4-kanałowego przepływomierza elektromagnetycznego, może monitorować i kontrolować cztery węże indywidualnie, zapewniając wydajne natężenie przepływu dla każdej z nich.

Wytrzymała konstrukcja z ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa

DJI AGRAS T20 wyposażony jest w system wielokierunkowych radarów cyfrowych, który jest w stanie wykryć przeszkody ze wszystkich kierunków poziomych, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa operacyjnego. AGRAS T20 może dostosować się do najbardziej wymagających warunków atmosferycznych dzięki imponującej klasie ochrony na poziomie IP67 pozwalającej również na czyszczenia korpusu drona wodą.

Dodatkowo, DJI AGRAS T20 pozwala użytkownikom na łatwe ustawienie parametrów lotu. Dzięki wbudowanemu systemowi pozycjonowania RTK oraz RTK dongle, możliwe jest rejestrowanie punktów orientacyjnych na poziomie centymetra, co znacznie usprawnia prace i zapewnia precyzję oprysków. Natomiast wbudowana kamera FPV jest odpowiedzialna za podgląd w czase rzeczywistym, która w połączeniu z dwoma reflektorami, zapewniaj użytkownikom kompleksowy podgląd na żywo, nawet podczas pracy w słabym oświetleniu.

Ulepszona mobilność i łatwiejsza obsługa

Dzięki solidnej modułowej konstrukcji, DJI AGRAS T20 składa się i rozkłada w ciągu kilku sekund, co czyni go bardziej mobilny. Zbiornik do oprysku i bateria są wymienne, co zmniejsza czas przestoju i znacznie zwiększa wydajność pracy. Dzięki nowej programowalnej aparaturze DJI AGRAS Smart Controller 2.0 oraz aplikacji DJI AGRAS, interfejs użytkownika działa płynnie i jest niezwykle intuicyjny. Dodatkowo, aparatura została wyposażona w ultra jasny 5,5-calowy wyświetlacz, który pozostaje czytelny nawet w dużym nasłonecznieniu. Aparatura obsługuje również zewnętrzne zestawy baterii co znacznie wydłuża czas jej działania.

Kompleksowe rozwiązanie dla rolnictwa

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań DJI dla rolnictwa, praca na rozległych polach uprawnych, sadach czy łąkach stała się o wiele łatwiejsza. Pakiety rozwiązań rolniczych DJI zostały zaprojektowane do monitorowania zdrowia upraw i generowania zmiennych procedur zabiegowych. Korzystając z Phantoma 4 Multispectral, operatorzy mogą skanować obszary docelowe i generować wykresy multispektralne, które dostarczają przydatnych informacji na temat zdrowia upraw i pomagają w tworzeniu zmiennych map oprysków i nawożenia.

Nawigacja w trudnym terenie to już przeszłość, dzięki rozwiązaniu Planowania Trasy Lotu 3D. Używając Phantom 4 RTK, operatorzy mogą skanować i mapować obszary docelowe, ułatwiając identyfikację wszystkich aspektów pola. W trybie Orchard 3.0, trasy lotu 3D mogą być generowane na podstawie kształtów każdego drzewa po ich zidentyfikowaniu. Następnie użytkownicy mogą prowadzić efektywne opryski za pomocą swojego DJI AGRAS T20.

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

[FM_form id="3"]