Szukaj
Close this search box.

Drony serii Matrice

Rozwiązania produktowe dla Twojego biznesu

Matrice 30

Najnowszy dron serii DJI Matrice. Jego gabaryty i mobilność czynią go bezkonkurencyjną platformą wielozadaniową dla służb mundurowych i inspektorów wykonujących misje w najtrudniejszych warunkach.

Matrice 30T

Najnowszy dron serii DJI Matrice wyposażony w kamerę termowizyjną. Jego gabaryty i  mobilność czynią go bezkonkurencyjną platformą wielozadaniową dla służb mundurowych i inspektorów wykonujących misje w najtrudniejszych warunkach.

Matrice 350 RTK

Nowoczesna platforma stworzona do zadań specjalnych. Udoskonalona technologia i systemy kontroli pozwalają uzyskać dłuższy czas lotu i większe bezpieczeństwo w trudnych warunkach.


Czym są drony profesjonalne?

Drony profesjonalne oraz drony przemysłowe zostały stworzone specjalnie dla inżynierów, rolników, inspekcji budowlanej, architektów, służb państwa i wielu innych instytucji, które przeprowadzają inspekcje, potrzebują zobaczyć miejsca, które są trudno dostępne lub wręcz niemożliwe do zobaczenia przez ludzkie oko. Często pomagają również ratować ludzkie życie podczas różnego rodzaju akcji ratunkowych.

Jakie możliwości dają drony specjalistyczne?

Dzięki specjalistycznym dronom i zastosowaniu kamer termowizyjnych i zoomowych, funkcjonariusze mogą uzyskiwać dokładne informacje z powietrza w każdym momencie oraz oznaczać zaburzenia temperatur i innych nieprawidłowości z powietrza. Z kolei dzięki kamerom z zoomem, można szybko i dokładnie zidentyfikować defekty strukturalne i usterki z powietrza. Za pomocą dronów rolniczych, rolnicy mają możliwość oceny swoich zbiorów na bardzo dużą skalę oraz tworzenia map upraw, które pozwalają im na efektywne zarządzanie, a także ochronę i nawożenie roślin. Zastosowanie kamer wizyjnych pozwala na zwrócenie uwagi na różnice pomiędzy roślinami zdrowymi a zagrożonymi i umożliwia szybkie działanie tam, gdzie jest ono potrzebne.

Który dron profesjonalny jest najbardziej odpowiedni dla mnie?

W zależności od tego, czym zajmuje się Twoja jednostka, konkretne modele dronów profesjonalnych będą odpowiednie dla Ciebie i spełnią Twoje oczekiwania. Poniżej znajdziesz podział specjalistycznych dronów marki DJI dla konkretnych dziedzin i grup używających dronów przemysłowych.

Drony w budownictwie:
Mavic 3 Enterprise
Matrice 350 RTK

Drony a bezpieczeństwo publiczne:
Mavic 3 Thermal
Matrice 350 RTK

Drony w rolnictwie:
Agras T10
Agras T30
Mavic 3 Multispectral

Drony w energetyce:
Mavic 3 Thermal
Matrice 350 RTK z kamerą termowizyjną

Drony Infrastruktura:
Mavic 3 Enterprise
Matrice 350 RTK

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach i promocjach na stronie enterprise.dji-ars.pl, przesłanych przez INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Podane przez Ciebie powyższe dane kontaktowe przetwarzane są przez nas w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szczegółowa informacja na temat zakresu i sposobu przetwarzania danych osobowych zawarta jest w Polityce prywatności (kliknij tutaj)