fbpx

Poznaj DJI ARS Enterprise

O nas

DJI ARS Enterprise wchodzi w skład grupy INNPRO - autoryzowanego dystrybutora produktów konsumenckich oraz przemysłowych marki DJI w Polsce. Historia naszej współpracy z największym producentem dronów na świecie sięga samego początku jego istnienia w Polsce (rok 2014).

DJI ARS Enterprise to zespół ekspertów, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu znajdzie najefektywniejsze rozwiązania wspomagające sektor państwa biznesu. Zapewni również niezbędne wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Naszą domeną jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań optymalizujących procesy przedsiębiorstwa oraz pozwalających odkryć nowe możliwości usprawniające działanie firmy.

Oddziały DJI Enterprise

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie. Umów się na spotkanie i wybierz rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

DJI ARS Enterprise
Warszawa

ul. Żytomierska 5, parter
03-360 Warszawa

+48 735 225 688

Zobacz na mapie

DJI ARS Enterprise
Poznań

ul. św. Michała 43, piętro 1
61-119 Poznań

+48 788 644 641

Zobacz na mapie

Rekomendowane Centrum Serwisowe DJI

Jesteśmy jedynym w Polsce, Rekomendowanym Centrum Serwisowym marki DJI. Świadczymy certyfikowane usługi serwisowe w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych techników poświadczone certyfikatami kwalifikacji wydanymi przez producenta. Nasze wsparcie techniczne obejmuje zarówno produkty przemysłowe jak i konsumenckie.

Autoryzowany Dystrybutor DJI Aeroscope

Posiadamy status autoryzowanego dystrybutora systemu wykrywania i identyfikacji dronów - DJI Aeroscope. Dzięki specjalistycznemu szkoleniu uzyskaliśmy certyfikat pozwalający na dystrybucję tego zaawansowanego systemu na terenie Polski oraz świadczenie wsparcia technicznego w zakresie jego obsługi.

O marce DJI

Marka DJI powstała w 2006 roku i na przestrzeni lat zyskała pozycję światowego giganta w dziedzinie najnowszych technologii. Firma zajmuje się tworzeniem dronów, kamer, gimbali, systemów napędowych oraz systemów kontroli lotu.

Produkty DJI wykorzystuje się dziś na całym świecie. Stosowane są między innymi w branży muzycznej i filmowej, używa ich również wojsko, policja, inspektorzy budowlani, a także użytkownicy prywatni. Marka od początku swojej działalności prężnie się rozwija, dostarczając milionom konsumentów wysokiej klasy urządzeń - obecnie drony DJI stanowią aż 70% światowego rynku.

Loading...
Partnerzy: 0 PRINT

Store Direction

GET DIRECTIONS

Use my location to find the closest Service Provider near me

Description

Dopasuj rozwiązanie DJI

DO SWOICH POTRZEB

Przetestuj produkty DJI w Twojej firmie, umów się na spotkanie ze specjalistami Enterprise i zobacz na żywo, jak DJI może usprawnić Twoją pracę.