Media

Historie z nowej perspektywy

Zastosowanie w mediach

Rozwiązania specjalistyczne DJI znajdą zastosowanie w przemyśle filmowym, dziennikarstwie i fotografii.

Tradycyjnie, powietrzne ujęcia do wiadomości wymagały wysyłania drogich helikopterów. Dziś, dzięki DJI Phantom, dziennikarze mogę mieć latającą kamerę w swoim plecaku, gdziekolwiek się znajdują, mogą uchwycić odpowiednią chwilę, gdy będą potrzebować ujęcia z powietrza.

W sytuacjach, w których dziennikarz wymaga najwyższej jakości obrazu, DJI Inspire 2, wyposażony w DJI Zenmuse X5S zapewni zdjęcia o rozdzielczości 20.8 megapikseli i dynamiczne, wyraźne wideo w jakości do 5.2K. Z zamocowanym DJI Zenmuse X7- otrzymamy 24 megapikselowe zdjęcia i wideo w rozdzielczości sięgającej 6K.

Inspire może zapewnić również połączenie, które połączy drona bezpośrednio z systemami nadawczymi w celu transmisji zdjęć lotniczych na żywo na całym świecie.

Seria DJI Ronin, stworzona z myślą o profesjonalistach, jest potężnym ręcznym systemem stabilizacji kamery wykorzystującym niestandardowe czujniki, potężne silniki i zaawansowane algorytmy, aby zapewnić światowej klasy precyzję w rękach producentów filmowych. Ronin jest przeznaczony do produkcji elitarnych filmów, w których wymagane są ciężkie kamery kinowe i kombinacje obiektywów, w tym RED EPIC lub ARRI ALEXA.

Lżejszy Ronin-M jest przeznaczony do lżejszych kombinacji aparatów fotograficznych i obiektywów, takich jak kamery Micro 4/3 i DSLR, może przenosić nawet RED EPIC i ARRI ALEXA Mini pod warunkiem, że obiektywy mieszczą się w granicach wagi.

Stworzony z myślą o środowiskach z wysoką siłą ciążenia, Ronin-MX posiada podobną gamę kamer jak Ronin-M, ale jest zoptymalizowany pod kątem odporności na zmiany siły ciążenia. Idealnie nadaje się do płynnego nagrywania materiałów filmowych z poruszających się pojazdów, będąc zamontowanym na ciężkiej platformie DJI M600.

Każdy fotograf weselny wie że tak ważne wydarzenie wymaga najlepszych rozwiązań, ponieważ jest tylko jedna szansa na uchwycenie tej magicznej chwili. Drony są kluczowym elementem arsenału każdego fotografa ślubnego, w którym zdjęcia z lotu ptaka mogą uchwycić piękno malowniczego miejsca lub wyjątkowej perspektywy.

Wybranie odpowiedniego miejsca na wesele to element nad którym młode pary spędzają wiele czasu dlatego powinno być w wyjątkowy sposób zaprezentowane na każdym filmie weselnym. Nasze produkty pozwalają fotografom weselnym uchwycić te niesamowite chwile jak nigdy dotąd.

Stopień dyskrecji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego takiego projektu, w którym trzeba zrównoważyć otrzymanie właściwego ujęcia, nie zakłócając jednak doświadczenia weselnego. Szybka konfiguracja i przenośność mają zasadnicze znaczenie dla dotrzymania kroku dynamicznym sytuacjom, takim jak ślub.

Drony do profesjonalnych zastosowań w mediach

Zaawansowana platforma​

Platforma stworzona do filmowania z powietrza, doskonale sprawdzająca się w zastosowaniach przemysłowych.​

Matrice 600

Wytrzymała jednostka o wzmocnionej konstrukcji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM
Jesteśmy tu dla Ciebie.

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

[FM_form id="3"]

Dopasuj rozwiązanie DJI

DO SWOICH POTRZEB

Przetestuj produkty DJI w Twojej firmie, umów się na spotkanie ze specjalistami Enterprise i zobacz na żywo, jak DJI może usprawnić Twoją pracę.