Instytucje państwowe

Bezpieczne i niezawodne rozwiązania dla instytucji państwowych

W jaki sposób lokalne, wojewódzkie i państwowe instytucje mogą skorzystać z technologi DJI

Zwiększone bezpieczeństwo

Zwiększ możliwości swojego zespołu, dzięki robotycznym narzędziom. Dzięki nim zmniejszysz zagrożenia i ryzyko podczas operacji ratunkowych.

Poprawiona wydajność

Oszczędź czas i zoptymalizuj zasoby, angażując sztuczną inteligencję w standardowy tryb pracy.

Bezpieczeństwo i autonomia

Służ swojej społeczności razem z wiodącymi w branży technologiami oraz bezpiecznymi i dostępnymi rozwiązaniami.

Rozwiązania rządowe

Służ, pracuj i chroń razem z rozwiązaniami dronowymi DJI

Przeprowadzaj działania związane z surowcami naturalnymi wykorzystując do tego drony DJI, zmniejszając zagrożenia i ryzyka na które narażeni są pracownicy oraz zwiększaj wydajność przeprowadzanych działań.

Wspomóż zespoły szybkiego reagowania w służbie, dzięki dronom DJI. Wykorzystaj przemysłowe platformy dronowe wyposażone w czujniki termowizyjne dla przeprowadzania bardziej efektywnych akcji ratunkowych. Pomóż zespołom w lepszym rozeznaniu sytuacji, trzymając je z dala od niebezpieczeństwa.

Monitoruj, zarządzaj i chroń dziką przyrodę, wykorzystując do tego drony DJI. Wykorzystaj nasze systemy all-in-one, które są przenośne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu możesz przeprowadzić rekonesans i śledzić przyrodę w wyznaczonych miejscach.

Zwalczaj ogień, dzięki zwinnym i potężnym rozwiązaniom dronowym. Stworzone do najtrudniejszych misji, nasze drony przemysłowe, wyposażone w termowizyjne i wizualne kamery, pozwalają szybko spojrzeć przez dym i ogień, dając Ci możliwość spojrzenia na sytuację zachowując pełne bezpieczeństwo, dzięki czemu możesz podjąć lepszą decyzję.

Zwiększ bezpieczeństwo ludności cywilnej podczas przeprowadzania akcji. Drony DJI pozwalają lokalnym i państwowym władzom działać z większą pewnością siebie oraz ze zwiększoną świadomością sytuacyjną.

Zdobądź natychmiastowe raporty z powietrza, pomagające zidentyfikować zaginione osoby, poddać analizie uszkodzenia terenu oraz wiele więcej. Z przekazem na żywo z drona, zespoły szybkiego reagowania mogą skutecznie kierować działaniami na miejscu, oraz przekazywać informacje zainteresowanym stronom poza terenem zagrożenia.

Zwiększ bezpieczeństwo państwowe, działając skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Wykorzystaj nasze najnowsze narzędzia i technologie, żeby uzyskać wizualny podgląd dużych obszarów oraz uzyskać pomoc przy monitorowaniu z powietrza.

Wykorzystaj drony DJI do pomocy podczas ochrony interesu obywateli, zapobiegania i łagodzenia skutków przestępstw, oraz jako zabezpieczenie lokalnych i państwowych zespołów podczas operacji o znaczeniu krytycznym.

Drony DJI pozwalają na szybkie odwzorowanie obszaru zdarzenia, celem zachowania go do dalszej analizy kryminalnej. Dzięki mapowaniu 3D oraz punktom LiDAR, jednostki kryminalistyczne mogą uzyskać szczegółowy obraz terenu, na którym doszło do zdarzenia i dostarczyć do sądu bezstronny, raport sytuacyjny.

Drony DJI dostarczają zdalnie wizualizacje niebezpiecznych obszarów, udzielając oficerom kluczowych informacji potrzebnych do rozeznania sytuacji. Korzystając z czujników termowizyjnych, funkcjonariusze mogą uzyskać dane wizualne poprzez szkło oraz inne rodzaje przeszkód, zapobiegając narażeniu zdrowia i życia podczas czynności służbowych.

Podstawy bezpiecznych rozwiązań dla instytucji państwowych

DJI dla instytucji państwowych​

Zintegrowane rozwiązanie stworzone specjalnie do zastosowania w sytuacjach o podwyższonych standardach bezpieczeństwa, przez agencje rządowe na całym świecie.​

DJI Pilot PE

Dostosowana aplikacja do kontroli lotu

Kontrola oprogramowania sprzętowego

Kontroluj niezbędne aktualizacje

Zarządzanie ograniczonymi strefami lotu

Dyskretne operacje lotnicze

Platforma wykrywania dronów​

Szybko identyfikuje połączenia komunikacyjne UAV, gromadzi w czasie rzeczywistym dane telemetryczne, takie jak status lotu, ścieżki i inne informacje. Te dane pozwalają użytkownikom w udzieleniu jak najszybszej, merytorycznej odpowiedzi.​

AeroScope

Mobilna i stacjonarna platforma wykrywania dronów

Zarządzanie zapleczem

Narzędzie do analizy danych

Platforma przeznaczona do rozwiązań niestandardowych

Drony DJI są podstawą stanowią bazę szeregu wyjątkowych rozwiązań,
wspieranych przez szeroką rzeszę programistów, integratorów systemu
i innych specjalistów. Odezwij się do nas, a skontaktujemy Cię z jednym
z naszych wiodących partnerów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM
Jesteśmy tu dla Ciebie.

Newsletter DJI Enterprise

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami DJI.

Dopasuj rozwiązanie DJI

DO SWOICH POTRZEB

Przetestuj produkty DJI w Twojej firmie, umów się na spotkanie ze specjalistami Enterprise i zobacz na żywo, jak DJI może usprawnić Twoją pracę.